O nás

Vítejte na stránkách Květiny Albrechtová Kladno, vašeho spolehlivého a kreativního partnera v oblasti květinového designu a aranžování. Naše rodinná firma s dlouholetou tradicí se s láskou a péčí věnuje poskytování široké škály květinových služeb pro různé příležitosti ve městě Kladno a jeho blízkém okolí.

Naše specializace zahrnuje nádherné svatební květiny, které promění váš velký den v opravdový květinový sen. S nadšením a detailní znalostí aktuálních trendů v oblasti svatební floristiky vám pomůžeme vytvořit nezapomenutelné aranžmá, které odráží váš jedinečný styl a osobnost.

Doručování květin v Kladně a okolí je pro nás nejen službou, ale i posláním. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vašich každodenních momentů radosti, oslav a podpory prostřednictvím krásy a vůně čerstvých květin. Rychlé a spolehlivé doručení je pro nás samozřejmostí, stejně jako udržování vysoké kvality a čerstvosti našich produktů.

V Kladně nás můžete navštívit ve dvou pohodlně umístěných prodejnách. Každá z našich "květinek" nabízí široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a dárkových předmětů. Náš profesionálně vyškolený personál je vám vždy k dispozici s radou a pomocí při výběru toho nejlepšího pro vaše specifické potřeby.

V Květinách Albrechtová vás vždy čeká přátelský úsměv, odborné poradenství a kvalitní služby. Jsme tu pro vás, abychom společně rozkvétali!

Těšíme se na vaši návštěvu!
Tým Květiny Albrechtová Kladno

o_nas_2.jpg
© 2017 Květiny Albrechtová | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.